Apartamenty Villa Baltic Sun I, II, III

Kompleks trzech nowoczesnych budynków z których pierwszy został oddany do użytku w czerwcu 2013 r., a pozostałe dwa w czerwcu 2016 r położonych na powierzchni około 1800 m2. Kompleks usytuowana jest w spokojnej części Międzywodzia w otoczeniu lasu sosnowo-brzozowego 250 m od morza. Każdy z budynków składa się z czterech luksusowych, niezależnych apartamentów o pow. 53 m2, każdy z osobnym wejściem i tarasem z małym przydomowym ogródkiem o powierzchni od 60 do 90 m2. Usytuowanie apartamentów naprzemiennie po dwa na stronę budynku dają możliwość zachowania intymności i niezależności dla wypoczywających wczasowiczów.
mediaertel.pl-1060
mediaertel.pl-1002
 
Każdy apartament składa się na parterze z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki, oraz na piętrze dwóch sypialni. Na życzenie klienta w sypialniach możemy łączyć łóżka jako łoża małżeńskie lub pozostawiać oddzielnie jako cztery pojedyncze łóżka. W budynku nr I (z 2013 r.) każdy apartament jest wyposażony w  klimatyzację.  W każdym apartamencie możemy w pełnym komforcie gościć 6 osób. .Dla każdego apartamentu zapewniamy jedno miejsce parkingowe. Goście Villi Baltic Sun mogą za odpłatnością korzystać z krytego basenu, sauny, kortu tenisowego i restauracji w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Millenium Spa.
 
Do dyspozycji dzieci przygotowaliśmy mini plac zabaw dla dzieci z konstrukcją domku ze zjeżdżalnią, dwiema huśtawkami, oraz ścianką wspinaczkową.
mediaertel.pl-1052

Opinie klientów

Lata doświadczenia nauczyły nas że najważniejsze jest zadowolenie naszych gości, dlatego zapraszamy do zapoznania się z opiniami o nas

Zobacz opinie na naszym facebooku
  • Wynajmowaliśmy służbowo jeden z apartamentów, ekipa na miejscu bardzo miła i pomocna.
    Karolina Stafiej
    iFotobudka.pl
  • O takich wakacjach marzyliśmy! Cisza, spokój, świeże powietrze i blisko do plaży na której nie ma za dużo ludzi.
    Tomasz Tetela
    mediaertel.pl